مکنده لاستیکی

معرفی مکنده لاستیکی:

مکنده لاستیکی یا ساکشن پنوماتیک یا قاپک لاستیکی قطعه ای الاستومریک می باشد که در صنعت کاربرد زیادی دارد.
این محصول  در صنایع مختلف جهت جابه جایی ،آویزکاری، تثبیت ،نشانه گزاری، اتوماسیون و… مورد استفاده قرار میگیرد.صنایع لاستیک سازی صنعت اصفهان معروف به اصفهان رابر تولید کننده و عرضه کننده این محصول با قیمتی رقابتی در استان اصفهان و کل ایران است.جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

مکنده لاستیکی در انواع و متریال های مختلف به شرح زیر است:

مکنده لاستیکی با متریال های SBR، NR , سیلیکون بهداشتی جهت مصارف و کارخانجات داروویی(داروسازی)، کارخانجات تولید لبنیات، صنایع کاشی، سرامیک و صنایع الکترونیک توسط لاستیک سازی صنعت اصفهان انجام می شود.
برای مشاهده سایر محصولات به گالری محصولات لاستیک سازی صنعت اصفهان مراجعه کنید.

  شماره تماس : 09133188361
  شماره دفتر: 03132336278
آدرس: اصفهان،خيابان دکتر بهشتي،بعد از ۴راه عباس اباد،مقابل جهان بلبرينگ
طراحی سایت اصفهان  – سئو سایت اصفهان

کاربرد :

در دنیای امروز قطعات و محصولاتی که تولید می شوند باعث حذف نیروی انسانی و جایگزین شدن ربات ها شده اند.این قطعه هم با توجه به این اصل در صنایعی از قبیل صنایع لبنیاتی،صنایع الکترونیکی ، صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار میگیرند.

طرز کار:

معادل انگلیسی این محصول با نام RUBBER SUCKER APLICATED شناخته می شود.
باتوجه به قرارگیری روی سطح صاف فشار اتمسفر یا هوا را از ضلع مرکزی خود خارج کرده و و روی سطح میچسبد ،سپس با ورود هوا به زیر لایه های لاستیکی از روی سطح جدا میشود.

همچنین بخوانید:
بالون لاستیکی
درپوش پروفیل پایه
بالشتک های الاستومریک

جنس قاپک یا ساکشن پنوماتیک:

جنس قاپک با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می شود.معمولا با توجه به محل قرار گیری و شرایط جوری جنس تعیین می شود.ساکشن پنوماتیک با توجه به نیاز مشتری از جنس الاستومرهای سیلیکونی ، وایتون، NR، SBR ،NBR و … ساخته می شود.
هیچ گونه محدودیتی برای پذیرش سفارش مکنده یا قاپک و ساکشن  و سایر محصولات لاستیکی و پلیمری نداریم ، شما می توانید هر نوع محصولی لاستیکی پلیمری را به ما سفارش دهید. هدف ما عرضه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب است.

مکنده لاستیکی