نوار طولی لاستیکی

نوار  لاستیکی چیست؟

نوار طولی | گونه های متفاوت

نوار طولی سیلیکونی | انواع نوار طولی

 1. نوار طولی اسفنجی
 2. نوار لاستیکی
 3. نوار لاستیکی اسفنجی
 4. نوار لاستیکی EPDM

نوار طولی

درباره ی اصفهان رابر

شکل 1 نوار لاستیکی

شکل 2 نوار طولی سیلیکونی

نوار طولی لاستیکی

نوار طولی لاستیکی چیست؟

شرکت اصفهان رابر که یکی از بزرگترین ابداع گر های نوار طولی است. این کمپانی گونه های مختلف نوار طولی را میسازه. در حالت کلی اگه بخوایم یه تعریف عمده در مورد این محصول داشته باشیم، میتونیم بگیم که کاربرد اون در آببندی کردن بوده که بسیار هم کاربردی و مفید است. در دور ابزار های بزرگ و حساس به آب استفاده از این محصول میتونه خیلی کاربردی بوده و به درد بخوره. وسایل های مانند ترازو های غول پیکر صنعتی، ابزار تمیزکاری صنعتی، به شکل عمده لوازم کارواش ها و… . همچنین تو آب بندی کردن سردخانه و یخچال هم میتونه خیلی کاربردی باشه.

کمپانی اصفهان رابر به وسیله ی بهره مندی از تجهیزات تفت استخر نمک، قادره که گونه های متفاوتی از نوار طولی را بسازد. که میتوان مدعی شد که در این امر محدودیتی نخواهد داشت.

در شکل 1 نوار طولی لاستیکی و نیز در شکل 2 نوار طولی سیلیکونی شما میتوانید تصاویری از این دو محصول را مشاهده کنید.

نوار طولی لاستیکی

شکل 1 نوار طولی لاستیکی

نوار طولی | گونه های متفاوت

نوار طولی شکل های متفاوتی دارد که تو اندازه های متفاوت چیزی در حدود فراتر از 100 اندازه ی متنوع را دارد. همچنین کمپانی اصفهان رابر این سایز ها را در حال گسترش و توسعه میباشد.

همچنین نوار طولی سیلیکونی های ساخته شده ی ما استقامت زیادی در مقابل دمای بالا میباشد. همچنین ویژگی Anti-acid and oil را داراست. نیز در برابر جو نیز مقاوم در برابر لایه اوزون و oxidation را شامل میشود.

این محصول ما از ویژگی منحصر به فرد توان حامل بالا بهره مند است. همچنین میتوان آنرا محافظی در مقابل دمای زیاد دانست. در طی آزمایشات انجام شده، میزان آن به فراتر از 96 درجه سیلسیوس نیز رسیده است که این مقدار بی نظیر است.

با دقت به ویژگی منعطف بودن نوار طولی لاستیکی میشه از اون برای آببندی و درزگیری استفاده کرد.

اگه میخواید که توان حامل اون رو بالاتر از اندازه های گفته شده ببرید. میتوانید از ترکیب نوار طولی با متریال سیلیکانی بهره مند شوید.

نوار طولی سیلیکونی | انواع نوار طولی

خب در این قسمت قصد داریم که بهتون بگیم نوار طولی لاستیکی های موجود تو بازار چند نوع اند. پس با ما همراه باشین.

1. نوار طولی اسفنجی

نوار اسفنجی ساخته های اصفهان رابر هستند که بسیار کم وزن و منعطف میباشند. این مدل در آببندی و درزگیری یا تمیزکننده کاربردی هستند.

2. نوار طولی لاستیکی

صنایع لاستیک سازی در اصفهان ما قادر است. که نوار های طولی لاستیکی با برترین کیفیتی که ممکنه رو برای شما تولید کنه. همچنین ما توانستیم که گونه های مختلف نوار طولی را برای استفاده های مختلف بسازیم. این خود یکی از ویژگی های special ما است.

3. نوار لاستیکی اسفنجی

اصفهان رابر قادر شده است که بهترین نوار لاستیکی اسفنجی را به مشتری هاش ارائه بده و عرضه کنه. این مدل از نوار طولی لاستیکی که ما آنرا وارد بازار کرده و توسعه داده ایم، کاربرد های بسیاری داشته و بسیار موثر است. پس اگر قصد دارید که آب بند محکم و با استقامت بالا استفاده کنید، ما بهتون این محصول رو پیشنهاد میدیم.

4. نوار طولی لاستیکی EPDM

این مدل از نوار طولی لاستیکی جنسی مقاوم و کشسانی بالایی داشته. و در میان نوار های لاستیکی جز بینظیر ترین ها به حساب میروند.

نوار طولی لاستیکی

شکل 2 نوار طولی سیلیکونی

نوار طولی لاستیکی

نوار طولی لاستیکی و همچنین نوار طولی اسفنجی جزء آندسته از ابزار های تولیدی شرکت اصفهان رابر هستند. که از نظر وزن خیلی کم وزن بوده و بسیار نیز منعطف میباشد. به همین دلیل میتوان از آن تو درزبندی و یا خنثی کننده ی ارتعاشات بهره برد. همچنین جنس ویژه ی آن باعث شده است که بسیار با کیفیت بوده و با اندکی ملاحظه از آن تنظیف کننده ی خوبی را میتوان در آورد.

نوار طولی لاستیکی های تولید شده توسط ما (اصفهان رابر) از ویژگی های توپی برخوردار هستند. در ذیل مطلب مورد هایی از این دسته را برایتان آورده ایم که در جریان این خواص باشید.

 • Anti-wear
 • Chemicals and solvents
 • Heatproof (Refractory)
 • Anti-gasoline
 • Anti-oil
 • anti-acid
 • Gasproof

درباره ی اصفهان رابر

کمپانی است واقع در اصفهان که تولید و ساخت قطعات پلاستیکی در اصفهان را در پیش گرفته است. این سازمان که در پیشبرد اهداف کشور و نیز رفع نیاز مشتریان خویشتن در تلاش است بسیار موفق میباشد. با استفاده از بهره مندی از امکانات و تجهیزات روز دنیا توانسته که بسیاری از این ابزار را بسازد.

کیفیت محصولات و ساخته های این کمپانی بسیار بالا بوده و به قدری میباشد که رضایت مشتری را در بر میدارد. از نمونه ی این محصولات میتوان به نوار طولی لاستیکی را عنوان نمود. پس سعی کنید از این سازمان استفاده کرده و محصولات آنرا به خانه و یا کمپانی خود ببرید. ساختار این قطعات به شکلیه که امکان بهره برداری در مکان ها و جاهای مختلف را به شما میدهد.

برای تماس با این سازمان میتوانید بر روی تماس با ما کلیک کنید. همچنین تحقیقات و بررسی های فراوانی که انجام داده ایم را نتایجش را برایتان در سایت گزاشته ایم. موضوعات و مطالب متفاوت دیگری نیز هست که ما در سایتمان به آن ها پرداخته ایم. برای بررسی آنها میتوانید بر روی کلمات زیر کلیک کنید.

نوار آب بندی

نوار لاستیکی آب بندی

نوار اسفنجی

نوار سیلیکونی