نوار لاستیکی اسفنجی | نوار طولی اسفنجی

@1 نوار لاستیک آب بندی | این محصول چیست؟

نوار طولی لاستیکی | توضیحات لازم در مورد این محصول

@2 نوار طولی اسفنجی | انواع نوار

شکل 1 نوار لاستیکی اسفنجی

شکل 2 نوار طولی لاستیکی

نوار لاستیکی اسفنجی | نوار طولی اسفنجی

@1 نوار لاستیک آب بندی | این محصول چیست؟

نوار لاستیکی اسفنجی سازه ای از اصفهان لاستیکه که خیلی کم وزن و همینطور منعطفه. از این ساخته برای اهداف متفاوتی بهره ببرده میشود. برای مثال در زمینه های غبار زدایی، آب بستی، جاذب ارتعاش و… میشه اشاره نمود.

این دسته از تولیدات اصفهان لاستیک برای استفاده های متفاوتی بهره برده میشود. ویژگی های بسیاری وجود دارد که باعث تبعیض میان این محصول با دیگر رقبای اون شده. این دسته از محصولات از به دلیل انعطافی که دارند، و نیز به دلیل کشسانی آنها، استفاده های بینظیری را بوجود آورده است. کمپانی اصفهان لاستیک تلاش خود را نموده است تا این محصول مطابق با پروتکل های جهانی باشد.

از این رو میتوان گفت که این محصول بهترین در نوع خود و میان رقبای خود میباشد. این ساخته ی اصفهان لاستیک به دلیل استقامتی. که داره نیز میتونه بسیار مفید باشه که برای شما بسیار عالی است. اینجوری میشه که شما بهترین کاری که میتونید انجام بدید اینه که با ما به معامله پردازید.

ساخته ها و تولیدات اصفهان لاستیک همگی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و این خود باعث میشه که شما بتونید به بیشترین میزان از این محصول لذت ببرید.

اصفهان رابر برای تولید این محصول از استاندارد ها و امکانات و ابزار فراوانی بهره برده است. و همه ی اینها برای آنکه شما بتوانید بیشترین بهره و استفاده را از این محصول ببرید.

شما میتوانید در شکل 1 نوار لاستیکی اسفنجی و نیز در شکل 2 نوار طولی لاستیکی نمونه تصاویری را مشاهده نمائید.

شکل 1 نوار لاستیکی اسفنجی

نوار لاستیکی اسفنجی یکی از هزار محصول شرکت اصفهان لاستیک میباشد. پس از خرید آن لذت ببرید. بهترین شرکت قطعات لاستیکی در اصفهان میباشه. پس بسیار میشه از اون لذت برد.

نوار طولی لاستیکی | توضیحات لازم در مورد این محصول

انواع و گونه های دیگه ای از نوار طولی که ما تولید و به بازار عرضه میکنیم را خواهیم گفت. نوار اسفنجی Anti-wear، Refractory، Anti-material و… از گونه های متفاوت این محصول میباشد. خریدار خود میداند که از کدام نوع باید برای خودش و کارش استفاده کنه. اگر هم آگاهی های لازم رو نداشت، مشاوران اصفهان لاستیک به او مشاوره های لازم را خواهند داد. از استفاده های این محصول میشه به مواردی که در ذیل است اشاره نمود.

 • درزگیری جعبه های الکتریسیته ای
 • بهره مندی تحت عنوان جاذب ارتعاش در جرز و نیز پنجره های منزل
 • نوار لاستیکی اسفنجی در طرح ها و اشکال متفاوت اصفهان لاستیکی
 • نوار طولی سیلیکونی با Sticky back در پهنا های متفاوت

صنعت قطعات لاستیکی در اصفهان یعنی اصفهان لاستیک ساختار های متفاوتی از نوار سیلیکونی را عرضه میکند. شما میتونید این ساختار ها رو در سایت ما مشاهده نمائید. بهترین شرکت سازه های پلاستیکی در اصفهان ما هستیم. پس نیاز خود را به ما بگویید تا برایتان رفع کنیم.

@2 نوار طولی اسفنجی | انواع نوار

این محصول به دلیل استفاده های متفاوتی که دارد، انواع و گونه های متفاوتی را نیز در بر میگیرد. برای مثال میتوان پر فروش ترین های اون رو نام برد.

 • مدل مثلثی این ساخته
  این مدل که به شکل یک مثلث میباشد در اقدامات متفاوتی میتواند به شما کمک کند. برای مثال میتوان گفت که از این تولیدی میشه بسیاری ساختار رو پشتیبانی نمود. این مدل در درزبندی بسیار مفید بوده و بسیار کامل و قاطع میتواند اقدامات لازم را برای این کار انجام دهد.
 • نوار متری گرد
  این گونه که بسیار مفید در جلوگیری از نابودی به وسیله اصطکاک میباشد. همچنین میتوان گفت که نیز در مراقبت در مقابل حرارت بسیار مفید میباشد. پس از این محصول در بخشی که به آن نیاز دارید استفاده ی کافی را ببرید.
  کمپانی اصفهان لاستیک در تولید این محصول بسیار مفید و موثر عمل کرده است. و این هم تنها برای راحتی و رفاه شما مشتریان عزیز بوده است.

شکل 2 نوار طولی لاستیکی

 • نوار لاستیکی اسفنجی | نوار های دی ساخت

این مدل از نوار لاستیکی اسفنجی که بسیار مفید و کاربردی است برای شما میتواند کاربردی باشد. برای استفاده از اون بهترین گزینه ای که میتونید انتخاب کنید اینه که به اصفهان لاستیک مراجعه نمائید. این کمپانی با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت این محصول را ارائه میدهد. پس شما برای اینکه از این محصول بهره مند شوید بهتر است از ما خرید کنید.

در رابطه با این محصول میشه گفت که بهترین گزینه برای روان کردن میان قطعات میباشد. و نیز میتونید از این ابزار برای جلوگیری از اصطحکاک میان قطعات بهره ببرید.

 • مدل کا گونه ی این نوار
  این مدل که بسیار شبیه به مدل قبلی میباشه به شما میتونه کمک هایی علاوه بر گفته های بالا را برسونه. این محصول علاوه بر کاربرد های نوار دی شکل، میتونه به شما در ضد حریق سازی میان محصولات کمک کنه. همچنین در جذب ارتجاعات و فشار ها نیز کاربردی است.
  و نیز در گونه ی دیگری در عایق نمودن ابزار و اتصالات نیز کاربردی میباشد. پس اگر استفاده ی بیشتری از ابزار دارید بهترین گزینه اینه که به اصفهان لاستیک مراجعه کنید.

همچنین شما میتونید در ذیل با کلیک بر روی هر عبارت، مطالبی مرتبط با اون رو مطالعه نمائید.

نوار طولی سیلیکونی

نوار لاستیکی اسفنجی

نوار طولی اسفنجی

نوار آب بندی

نوار سیلیکونی

لاستیک سازی در اصفهان

صنعت لاستیک سازی اصفهان