انواع اورینگ

اورینگ Neoprene O

RAM مجموعه ای از انواع اورینگ نئوپرن O اندازه استاندارد را ذخیره می کند. برای سفارش نیز می توانید ویژه تهیه کنید.

این اورینگ O معمولاً در تاسیسات برقی و کاربردهای آب بندی هوا مورد استفاده قرار می گیرند. آنها به ویژه برای استفاده با آب مناسب هستند. باشد که نمک یا آب شیرین باشد – اگرچه از نوشیدن آب آشامیدنی بهتر است از EPDM استفاده شود.

ما با کیفیت از ISO 9001: 2008 و ISO 14001: 2004 اطمینان داریم.

اورینگ سیلیکون O

RAM مجموعه ای از  انواع اورینگ اندازه سیلیکونی استاندارد سایز را ذخیره می کند. برای سفارش نیز می توانید ویژه تهیه کنید.

این اورینگ O به دلیل بی تحرکی شیمیایی شناخته شده اند و به همین دلیل در محیط های شدید مفید هستند و درجه حرارت از -55 درجه سانتیگراد تا + 300 درجه سانتیگراد است.

به دلیل پایداری شیمیایی آنها در صنایع دارویی و فرآوری مواد غذایی مفید هستند.

لطفا تماس خود را از ما دریغ نکنید.

ما با کیفیت از ISO 9001: 2008 و ISO 14001: 2004 اطمینان داریم.

Nitrile O Rings

RAM مجموعه ای از  انواع اورینگ نیتریل اندازه استاندارد دارد. برای سفارش نیز می توانید ویژه تهیه کنید.

لاستیک نیتریل همچنین به عنوان Buna-N ، Perbunan یا NBR شناخته می شود.

اورینگ نیتریل o در وجود چربی ها ، روغن ها ، سوخت ها و سایر مایعات آلوده به این چربی ها استفاده می شود. آنها همچنین می توانند در طیف وسیعی از دما (-40- تا + 120 درجه سانتیگراد بسته به درجه) استفاده شوند.

اورینگ Viton O

جعبه-اورینگ

شکل 1

RAM مجموعه ای از اورینگ اندازه استاندارد وایتون O را ذخیره می کند. برای سفارش نیز می توانید ویژه تهیه کنید.

اورینگ O در حضور مواد شیمیایی تهاجمی، سوخت ها و گازهای انفجاری استفاده می شوند.

اورینگ EPDM O

RAM مجموعه ای از انواع اورینگ EPDM O با اندازه استاندارد را ذخیره می کند. برای سفارش نیز می توانید ویژه تهیه کنید.
این اورینگ o در کاربردهای آب بندی و عایق الکتریکی استفاده می شوند.

کیت و لوازم جانبی Rings

یک سؤال ساده – چگونه می توانید با کاهش مشکلات خرابی و درآمد ناخالص خود را کاهش دهید و با حل مشکلات O-Ring در یک شات، همه ناامیدی ها را پاک کنید؟ در اینجا ما برای شما پاسخ داریم …

اگر تعداد قسمت ها از دست نروند، ابعاد مهر ناشناخته است و خود قطعات از تجهیزات نصب نشده در دسترس نیستند، این کیت های حلقه ای می توانند در روز صرفه جویی کنند، البته ذکر ساعت های خرابی نیست. بیش از هشت کیت استاندارد مختلف انتخاب گسترده ای از ترکیبات و اندازه های حلقه ای را برای طیف گسترده ای از برنامه های آب بندی به شما می دهد. نتیجه نهایی؟

کیت های حلقه ای اورجینال

در صورت تقاضای مداوم به نیاز مورد نیاز به مهر و موم، پارکر سه کیت جایگزین حلقه  اورینگ O تولید کرد. هر کیت حاوی محبوب ترین اندازه ها برای طیف گسترده ای از برنامه های آب بندی است. در نتیجه ، این کیت ها چندین راه حل آب بندی را با همان هزینه به عنوان یک قسمت جایگزین OEM ارائه می دهند.

جعبه-اورینگ

شکل 2

قسمت شماره N1470 AS568 KIT 1 – کامپوننت N1470-70 NBR 70 در 30 اندازه محبوب / 382 حلقه o

قطعه شماره N1470 METRIC KIT 1 – کامپوننت N1470-70 NBR 70 دورومتر در 32 اندازه متریک محبوب / 372 حلقه o

قسمت شماره N1490 BOSS KIT – دوام سنج N1490-90 NBR 90 در 20 اندازه استاندارد لوله اتصالی

کیت مهر و موم پارکر حاوی 20 اندازه استاندارد لوله اتصالی، از 3/32 تا 2 اینچ است که بطور گسترده برای اتصالات هیدرولیکی مورد استفاده قرار می گیرد. برای بیشتر تجهیزات وارداتی ایالات متحده، پارکر AS568 کیت 1 شامل 30 مورد از متداول ترین اندازه های حلقه ای برای کاربردهای عمومی است. همه چیز به پارکر متریک کیت 1 متکی است که شامل 32 مورد از متداول ترین اندازه های حلقه ای متریک برای سازگاری است. مواد استاندارد تهیه شده با کیت AS568 و کیت های متریک عبارتند از ترکیبات لاستیک نیتریل N1470-70 و N1490-90. N1470-70 با اکثر روغن های نفتی، گریس ها، مایعات هیدرولیک تا 121 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) و همچنین مایعات هیدرولیک گلیکول آب تا 48 درجه سانتیگراد (120 درجه فارنهایت) سازگار است. N1490-90 معمولاً برای اتصالات هیدرولیک تهیه می شود اما برای کاربردهای هدف کلی نیز مناسب است. برای شرایط آب بندی بیشتر، پارکر طیف گسترده ای از خانواده های پلیمری شامل EPDM، Fluorocarbon و بسیاری دیگر را ارائه می دهد.

خدمات مشتری

ما خوشحالیم که به هر سؤالی که ممکن است درباره این محصول داشته باشید پاسخ خواهیم داد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.