لاستیک واتر فلای والو شیر پروانه ای | لاسیتک واتر فلای والو سیلیکون

#1 لاستیک واتر فلای والو | این محصول چیست؟

#2 لاستیک واتر فلای والو سیلیکون | کاربرد های این محصول

#3 لاستیک واتر فلای والو نئوپرون | چگونگی دستیابی به این محصول

#4 رابر والو | ویژگی ها و مفاد رابر فلای

شکل 1 لاستیک واتر فلای والو پروانه ای

شکل 2 لاستیک سازی واتر فلای والو سیلیکون

5 نکته | لاستیک واتر فلای والو شیر پروانه ای

#1 لاستیک واتر فلای والو سیلیکون | این محصول چیست؟

لاستیک واتر فلای یا با نامی دیگر تحت عنوان لایرن های پلاستیکی. صرفا جهت درزگیری و نیز آببندی یک محصول کاربرد دارند. این محصول باعث میشود که در زیر قدرت های بالا و نیز دما های زیاد قطعات دچار بیرون زدگی مایعات و مواد نشوند. کمپانی اصفهان لاستیک موفق شده است که اینگونه محصول که تولید. آن نیز بسیار سخت و نیازمند تخصص بسیار است را به تولید انبوه و نیز پیشرفت برساند.

کیفیت خدمتی است که ما آنرا در تولیدات خود وظیفه میدانیم. میتونیم بگیم که این ابزار رو میشه در نقاط متفاوتی از سامانه نصب نمود. در درون یا نیز در بیرون از سیستم میشه این قطعه رو پیاده سازی کرد. و نیز میشه که از اون بهره ی کافی و وافی رو برد.

کاربرد و خدمت دیگه ای که این ابزار به شما میده اینه که باعث میشه که سیستم ها و قطعات. شما دچار فرسایش و نابودی نگردند و این احتمال رو بسیار پائین تر از حد خود میاره. به دلیل تعدادی از ویژگی ها میشه از این ابزار در قسمت های مختلف بهره برد. برای مثال از این جمله میشه به anti_acid یا anti_oil بودن این قطعه اشاره نمود.

در بین انواع مختلفی که از لاستیک واتر فلای والو شیر پروانه ای خواهیم گفت. گونه ی لاستیکی اون بیشترین کاربرد و نیز فروش رو داشته است.

کمپانی اصفهان لاستیک (اصفهان رابر) تمام تلاش خودش رو کرده که بهترین. لاستیک واتر فلای والو نئوپرون را تولید و عرضه نماید. امیدواریم شما از این قطعه رضایت کامل رو داشته باشین.

شما میتونید در شکل 1 لاستیک واتر فلای والو شیر پروانه ای تصاویری از این محصول را چک کنید. همچنین در شکل 2 لاستیک سازی واتر فلای والو سیلیکون تصاویر دیگری نیز موجود است.

رابر فلای پروانه ای

شکل 1 لاستیک واتر فلای والو شیر پروانه ای

#2 لاستیک واتر فلای والو سیلیکون | کاربرد های این محصول

این محصول که در قسمت های متفاوت از ابزار میتواند منصوب گردد. در داخل body تنها به دو حال میتونه انتصاب پیدا کنه. یکی اینکه کاملا جدا از قسمت های دیگه ساخته میشه. و همینطور انتصاب اون هم تقریبا غیر وابسطه به دیگر نقاط میباشه.

البته شایان ذکره که انتصاب اون بعد از طراحی بدنه صورت میگیره. گونه ی دیگه ی این محصول اینجوریه که درزگیر روی بادی ساخته و تولید میگردد. این مدل بخاطر اینکه سیستم لاستیک رو میپزه، باعث منقبض شدن بیشتر اون میشه.

کمپانی اصفهان لاستیک تلاش های فراوانی کرده است. تا بتواند لاستیک واتر فلای والو شیر پروانه ای را به تولید انبوه برساند و به مشتری عرضه نماید.

لاستیک واتر فلای والو شیر پروانه ای

خب در حالت کلی میشه گفت این قطعه مکمل و همراهی کننده ی واشر لاستیکی میباشد. یعنی این دو محصول تولیدی اصفهان لاستیک میتونن به بهترین شکل. ممکن احتمال بیرون زدگی مواد رو از سیستم کاهش داده و به حداقل برسونن. پس سعی کنید این محصول رو از کمپانی ما تهیه کنید. برای اینکار تنها کافیه که بر روی دکمه ی مشاهده محصولی که انتهای صفحه وجود داره کلیک کنید.

از دیگر کاربرد های این محصول میشه به این مورد های زیر اشاره بنمود.

 • تولید کننده های برق
 • پتروشیمی های oil و gas
 • تولید کننده های متفاوت مهندسی نوین
 • ابزار و لوازم آبی (اقیانوسی)
 • تصفیه خانه های مرکزی
 • فاضلاب های شهری و مباحث مربوطه
 • مهندسی ها و تحقیقات پیترو شیمیایی
 • تولیدات مواد مغذی

#3 لاستیک واتر فلای والو نئوپرون | چگونگی دستیابی به این محصول

سازمان اصفهان لاستیک در اصفهان که در زمینه ی قطعات لاستیکی در اصفهان فعالیت میکرد. به این نتیجه رسید که این محصول کاربرد بسیاری دارد. همچنین این ساخته میتونه نیاز های بسیاری از مشتری رو رفع نماید.

پس تصمیم به ایجاد یک تحول بزرگ در محصولات خود نمود. با بهره گیری از دانش مهندسان بزرگ خود، موفق شد که این محصول را به تولید انبوه برسونه. همچنین در سال های اخیر تونسته که تغییرات و توسعه ی عمده ای در اون ایجاد کنه.

شما نیز میتونید برای تهیه ی قطعات لاستیکی در اصفهان و نیز لاستیک سازی در اصفهان. اصفهان لاستیک رو برگزینید. این کمپانی خدمات و محصولات بی نظیری رو به شما ارائه میکنه.

واتر فلای پروانه ای

شکل 2 لاستیک سازی واتر فلای والو سیلیکون

#4 لاستیک واتر فلای والو سیلیکون | ویژگی ها و مفاد رابر فلای

در این بخش قصد داریم به شما بگیم که این محصول که ما این همه در موردش حرف زدیم به چه دردی میخوره. همینطور میخوایم به شما برسونیم که از این وسیله میشه چه استفاده های بزرگی رو برد. پس در ادامه همراه باید با ما.

 1. سبک و کوچک و قابل تاثیر پذیری اندازه از پدر
 2. کاهش قدرت وارد شونده تا حد بسیار بالایی که بسیار قابل توجه میباشد.
 • نیاز نداشتن به یک گیرنده و نگهدارنده ی بی استفاده
 1. دارا بودن کنترلر (شیر پروانه) برای کنترل مایع و مواد
 2. بهره برداری از یک حرکت کننده

همچنین شما در زیر میتونید با کلیک بر روی هر کدوم از عبارت ها به مطلب مربوطه رجوع کنید. و پس از اون هم قادر خواهید بود که اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

لاستیک واتر فلای والو شیر پروانه ای

لاستیک واتر فلای والو

لاستیک واتر فلای والو سیلیکون

لاستیک واتر فلای نئوپرون

رابر والو

لاستیک سازی در اصفهان

قطعات لاستیکی در اصفهان

شیر پروانه ای ولوسیلیکون

ورق لاستیکی در اصفهان