شکل 1 گردگیر آکاردئونی

گردگیر اکاردئونی

موارد دیگر در مورد  گردگیر آکاردئونی لاستیکی

شکل 1 گردگیر آکاردئونی

گردگیر اکاردئونی

از گردگیر آکاردئونی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و یا هر شی دیگری به قسمت های داخلی لوله ها استفاده می شود. حتی در مخازن مختلف نیز می توان از گردگیر آکاردئونی استفاده کرد.

این گردگیرها به عنوان عایق عمل کرده و از ورود ناخواسته مواد به داخل لوله ها جلوگیری می کند.

متریال های استفاده شده برای گردگیر آکاردئونی شرایط استفاده از این گردگیرها را متفاوت کرده است.

کردگیر در چهار نوع مختلف وجود دارد. از جنس های مختلف مواد به کار رفته در تولید آن می توان گردگیر آکاردئونی لاستیکی را دسته بندی کرد.

به شکل 1 گردگیر آکاردئونی توجه نمایید.

در گردگیرها از پارچه هایی از جنس برزنت و یا چرم، لاستیکی و پلاستیکی بهره می گیرند. این گردگیرهای آکاردئونی در صنعت لاستیک سازی موجود است.

می توانید انواع گردگیر های آکاردئونی را در لاستیک سازی صنعت اصفهان مشاهده کنید.

Esfahanrubber   محصول انعطاف پذیر لاستیک آکاردئون را ارائه می دهد. گردگیر لاستیکی حدود 59٪ از اینها محافظ ، 27٪ سایر محصولات لاستیکی و 6٪ اتصالات لوله هستند.

موارد دیگر در مورد  گردگیر آکاردئونی لاستیکی

طیف گسترده ای از گزینه های انعطاف پذیر لاستیک گردگیر آکاردئون لاستیکی انعطاف پذیر در دسترس هستند. مانند مربع. شما همچنین می توانید گزینه های دیگری انتخاب کنید. | گردگیر آکاردونی

شما همچنین می توانید از فلنج، نر و مادگی و جوش و موارد مورد نظر خود را از ما درخواست کنید.

آویزهای لاستیکی گردگیر آکاردئونی انعطاف پذیر از فلز کربن ، لاستیک یا پلاستیک باشد.

تعداد زیادی تامین کننده های انعطاف پذیر لاستیک آکاردئون وجود دارد. که عمدتا در آسیا واقع شده اند.

کشورها یا مناطق تأمین کننده برتر کشورهای چین و تایوان هستند. که چین  مقدار خیلی قابل توجهی از آویزهای لاستیکی آکاردئونی انعطاف پذیر را تأمین می کنند.

محصولات لاستیکی آکاردئونی انعطاف پذیر محبوب ترین در استرالیا، کانادا و آلمان است.| گردگیر آکاردونی لاستیکی

ما در لاستیک سازی صنعت اصفهان سعی در تامین نیاز های شما داریم.  افتخار ما در تامین نیاز های کشور عزیزمان و صنعتگران می باشد. با توجه به وجود متریال های خاصی در بازار، ما قادر به تولید متریال جدید با همان متریال ها می باشیم.

شرکت ما در راستای رضایت مشتریان خود، آزمایش های زیادی را در این راستا انجام داده ایم. ما خوشحال می شویم که تجربه خود را در اختیار شما قرار دهیم. ما بهترین مواد مورد نیاز برای محصول مورد نیاز شما را فراهم کنیم.