فروش اورینگ

لاستیک سازی صنعت اصفهان در محدوده گسترده اقدام به فروش اورینگ، انواع اورینگ از قبیل اورینگ متری(مدار باز) ، اورینگ وایتون،اورینگ سیلیکونی و …کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09133188361 تماس بگیرید.
حال توضیح مختصری در مورد اورینگ ، فروش اورینگ و انواع آن می دهیم.
یک واشر مکانیکی با سطح مقطع گرد O شکل است که با عنوان پکینگ یا اتصال هلالی نیز شناخته میشود.
گرد بودن سطح مقطع اورینگ باعث تحمل فشار و مقاومت در دماهای بالا و پایین میشود.اورینگ ها به گونه ای طراحی شده اند که در یک شیار قرار گرفته و در حین مونتاژ بین دو یا چند قسمت فشرده و باعث درز گیری و آب بندی در مزر اتصال می شوند.(فروش اورینگ)
فروش اورینگ
همچنین قیمت مناسب،سادگی و نصب آسان باعث استفاده رایج آنها در طراحی ماشین ها شده است.تحمل فشار اورینگ میتواند تا ده ها مگا پاسکال (هزاران اسب بخار ) برسد.
اورینگ ها میتوانند به صورت استاتیک یا داینامیک مورد استفاده قرار گیرند.کاربرد داینامیک آن عبارتند از شفت های دوار پمپ و پیستون های هیدرولیک سیلندر.

انواع اورینگ

اورینگ Neoprene O
اورینگ سیلیکون O
اورینگ نیتریل
اورینگ وایتون
اورینگ EPDM O
فروش اورینگ های بالا همگی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در لاستیک سازی صنعت اصفهان.

کیت و لوازم جانبی Rings

یک سؤال ساده – چگونه می توانید با کاهش مشکلات خرابی و درآمد ناخالص خود را کاهش دهید و با حل مشکلات O-Ring در یک شات، همه ناامیدی ها را پاک کنید؟ در اینجا ما برای شما پاسخ داریم …

اگر تعداد قسمت ها از دست نروند، ابعاد مهر ناشناخته است و خود قطعات از تجهیزات نصب نشده در دسترس نیستند، این کیت های حلقه ای می توانند در روز صرفه جویی کنند، البته ذکر ساعت های خرابی نیست. بیش از هشت کیت استاندارد مختلف انتخاب گسترده ای از ترکیبات و اندازه های حلقه ای را برای طیف گسترده ای از برنامه های آب بندی به شما می دهد. نتیجه نهایی؟

کیت های حلقه ای اورجینال

در صورت تقاضای مداوم به نیاز مورد نیاز به مهر و موم، پارکر سه کیت جایگزین حلقه  اورینگ O تولید کرد. هر کیت حاوی محبوب ترین اندازه ها برای طیف گسترده ای از برنامه های آب بندی است. در نتیجه ، این کیت ها چندین راه حل آب بندی را با همان هزینه به عنوان یک قسمت جایگزین OEM ارائه می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *