نوار طولی لاستیکی و انواع مواد تشکیل دهنده و آشنایی

انواع نوار طولی لاستیکی در سطح مقطع های مختلف برای  مصارف آب بندی مخازن، آببندی درب و پنجره های ساختمانی، آب بندی دریچه های فاضلاب،آببندی دربهای اتوکلاو مورد استفاده قرار می گیرد. در عکس 1 نوار طولی لاستیکی می توانید نمونه ای از محصول های ما را ببینید.

به علاوه نوارهای مختلف لاستیکی برای ضربه گیر ستون پارکینگ، نوارهای لاستیکی برای آببندی بتون، آب بندی توسط نوارهای لاستیکی برای سقف و سازهای بزرگ،نوار آب بندی درب ماشین بازیافت شهری،

نوار آب بندی برای دور باسکول های صنعتی، نوار آببندی برای تی های خانگی و ماشین های شستشوی صنعتی و نوارهای آب بندی سردخانه ها و یخچالها استفاده می شود. |نوار طولی|

متریال های (materials) استفاده شده در این نوارهای لاستیکی شامل NBR, EPDM, SBR, NR, NEOPERAN است.

ابعاد و اشکال مختلفی برای این درزگیرهای لاستیکی و آب بندها وجود دارد. |نوار آب بندی|

شما می توانید برای انتخاب و خرید آب بند ها و نوارهای طولی لاستیکی از طریق سایت esfahanrubber.com اقدام کنید و قبل از آن انواع محصولات لاستیک سازی از جمله نوارهای طولی لاستیکی را در صنعت لاستیک سازی اصفهان مشاهده نمایید.

نوار طولی لاستیکی

عکس 2 نوار طولی لاستیکی

آشنایی با بعضی از مواد استفاده شده در نوار طولی لاستیکی

EPR

شکل استوانه ای در کانال ها و فضاهای باریک دیگر برای آب بندی و کوسن قرار می گیرد. نئوپرن گاهی chloroprene خوانده می شود.

اتیلن پروپیلن (EPR ، به آن EPDM نیز گفته می شود) یک پلیمر با خواص برجسته است. از نظر کیفیت و مقاومت هوا فوق العاده خوب است. مقاومت در برابر آب و مواد شیمیایی عالی. مقاومت عالی در برابر نفوذپذیری گاز و مقاومت عالی در برابر معرض بخار. و گرما ، مقاومت بسیار عالی تا 350 درجه فارنهایت. اتیلن پروپیلن پلیمری است که در آن روغن و مقاومت در برابر حلال ضعیف است. با این حال از نظر کتان و الکل نسبتاً خوب است. برای کاربردهای غذایی یا قرار گرفتن در معرض هیدروکربنهای معطر توصیه نمی شود. |نوار طولی اسفنجی|

 

نوار طولی لاستیکی Neoprene

این ماده یک پلیمر با تمام هدف و دارای مشخصات بسیار مطلوب می باشد. این دارای ویژگی های اضافی به علاوه: مقاومت بالا با مجموعه فشرده سازی کم. مقاوم در برابر شعله؛ و از ترکیبات عاری از گوگرد به راحتی ساخته می شوند. و مقاوم به طور کلی تحت تأثیر مواد شیمیایی متوسط ، روغن حیوانی و گیاهی، چربیها ، گریسها و بسیاری از روغنها و حلالها قرار می گیرند. نئوپرن به طور کلی توسط اسیدهای اکسید کننده قوی ، استرها ، کتونها ، هیدروکربنهای آروماتیک کلرینه شده. و نیترو مورد حمله قرار می گیرد.

نوار طولی لاستیکی SBR

SBR (لاستیک استایرن-بوتادین) یک ماده  non-PILمقاوم ارزان قیمت است. از مقاومت و مقاومت خوبی در برابر آب تا 70 durometer برخوردار است. مجموعه فشرده سازی با طول سنج بالاتر ضعیف تر می شود. به طور کلی برای اکثر مواد شیمیایی متوسط و اسیدهای آلی مرطوب یا خشک رضایت بخش است. SBR برای ازن ، اسیدهای قوی ، روغنها ، گریس ها ، چربی ها و بیشتر هیدروکربن ها توصیه نمی شود. SBR قابل قالب سازی است. | نوار طولی لاستیکی|

Natural Rubber

لاستیک طبیعی ویژگی های خوبی دارد. انعطاف پذیری بالا ، مجموعه فشرده سازی مناسب ، شکل پذیری بسیار خود در بعضی محیط ها. خصوصیات قالب ریزی و سازه ای است. سطح اصطکاک بسیار خوب ، اما سطح صاف و ظریفی به آن صورت ندارد. استحکام اشکی بالا ، رشد ترک کم؛ قابل استفاده برای کتون و الکل و خاصیت دمای پایین آن است.

لاستیک طبیعی برای مقاومت در برابر روغن و حلال توصیه نمی شود و ازن به آن حمله می کند.

با ما تماس بگیرید

نوار طولی لاستیکی بر روی وسایل نقلیه برای حفظ امنیت و ایمنی وسیله نقلیه چندین کار مهم انجام می دهد. برای اطمینان از استفاده طولانی تر از وسایل خود بدون هزینه و زحمت تعویض آن. مراقبت از این آب و هوا به درستی هزینه خود را در درازمدت خواهد برگرداند. نوار طولی لاستیکی مزایا و انواع خاص خود را دارد و هر کدام به صورتی خاص و در شرایط ویژه خود کارایی دارند. ابتدا باید بدانید که نیاز شما چیست.

و از چه موادی برای رفع نیاز خود باید استفاده کنید. از این رو باید آشنایی کافی داشته باشید. در صورتی که شما آشنایی ندارید ما می توانیم به شما کمک کنیم. با متخصصان ما و دیگر صفحات و محصولات ما دیدن کنید. نوار طولی سیلیکونی و نوار طولی لاستیکی و نوار لاستیکی اسفنجی در گالری هستند و در بخش محصولات نیز هستند. لطفا بر روی لینک ها کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید. در صورت نیاز به تماس شماره های ما در تماس با ما هستند.

در صورت نیاز شما می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید و هماهنگی های لازم برای یک دیدار حضوری را انجام دهیم. ما خوشحال  می شویم که بتوانیم محصولات خود را معرفی کنیم. شما با دیدار نزدیک می توانید محصولات و مواد را لمس کرده. با معرفی ما شما راحت تر می توانید تصمیم خود را بگیرید. |نوار لاستیکی| . بخشی از محصولات عکس 1 نوار طولی لاستیکی در این دسته را در ابتدای صفحه ببینید.